Od lat czas odmierzają zegarki, najbardziej popularne to te noszone na ręku zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Jedną z najbardziej popularnych marek są zegarki marki LORUS. Są to zegarki niezawodne i wciąż zdobywające ogromne uznanie wśród swoich fanów.

WSZYSTKO TYLKO NIEDROGO

To idea, która przyświeca marce LORUS, Marka na rynek została wprowadzona, jako eksperyment, przez japońskiego producenta SEICO. LORUS dzisiaj jest obecny na rynku zegarmistrzowskim już ponad 20 lat i bynajmniej eksperymentem już nie jest. Zegarki tej marki są solidne, niezawodne i przy tym nie drogie. Samo zaś przedsiębiorstwo LORUS, dzisiaj jest jednym z największych producentów zegarków.

POCZĄTKI

Marka istnieje na rynku już ponad 20 lat, ponieważ od razu przypisana była do firmy SEICO, jej start nie był trudny. Produkowane przez Lorus zegarki od początku miały ciekawy design i były casualowe. Dlatego od razu spodobały się europejczykom. Zegarki produkowane są jako wyroby ciekawe, oryginalne, funkcjonalne i posiadają interesujący wygląd, przy tym są produktem niedrogim. Zegarki od razu zostały zauważone przez ludzi młodych i bardzo aktywnych i to właśnie ta grupa odbiorców stała się głównymi klientami firmy LORUS.

MARKA NIE OSIADŁA NA LAURACH

Marka wciąż popularyzowała swoje produkty i nie osiadła na laurach. W roku 2003 zorganizowała kampanię pod hasłem pod hasłem „Celebrate Life!”. Oznaczała ona, że od tej pory marka LORUS jest w ciągłym ruchu i zawsze aktywna. W praktyce wspomniana marka stała się symbolem ludzi aktywnych i uprawiających różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Odtąd firma nie tylko produkowała już swoje wyroby dla ludzi młodych ale także i dla ludzi aktywnych sportowo.
Klienci LORUS to ludzie młodzi i tacy, którzy cenią sobie oryginalność i niekonwencjonalny design.

PRODUKTY DEDYKOWANE KOBIETOM

W następnych latach marka LORUS zaczęła produkować wyroby bardzo dekoracyjne, dedykowane kobietom. Te małe arcydzieła sztuki zostały zauważone przez klientki, szczególnie, że zegarki firmy nadal były piękne, oryginalne i oczywiście, jak na swoją markę, niedrogie.

Dla kobiet stworzono trzy linie produkcyjne zegarków LORUS:

  • biżuteryjne,
  • klasyczne,
  • fashion.

Przyczyniło się to do tego, że każda kobieta mogła znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie.
Zegarki biżuteryjne ozdabiane są kryształkami, zegarki klasyczne są to małe minimalistyczne formy czasomierzy a zegarki fashion to propozycje dla kobiet ceniących sobie funkcjonalność, oryginalność i ekstrawagancję połączoną z nowoczesnością.
Koperty zegarków nie zawsze są okrągłe, bywają kwadratowe i prostokątne i są delikatnie zaokrąglone na bokach.

MĘSKIE LINIE ZEGARKÓW

Dla mężczyzn też zegarki produkowane są w trzech liniach:

  • sportowe,
  • urban,
  • klasyczne.

Zegarki z linii sportowej naszpikowane są przeróżnymi funkcjami, z linii urban są zegarkami miejskimi, przeznaczonymi dla mężczyzn zapracowanych natomiast zegarki linii klasycznej to produkty o ciekawym designie, przeznaczone dla mężczyzn ceniących sobie prostotę i funkcjonalność.